X
تبلیغات
زولا

تصاویر جدید از مسجد مطلب خان خوی

مفرد 1390/09/16 , ساعت 01:03 چاپ مطلب
روز دوشنبه (تاسوعا) به صورت اتفاقی با درب باز مسجد تاریخی مطلب خان مواجه شدیم و چون از مدت ها قبل پی فرصتی برای عکس برداری از این مسجد می گشتم وارد شدیم و اقدام به تصویر برداری کردم.

برعکس آنچه که از یک مکان تاریخی انتظار داریم یعنی قابل استفاده مردم و گردشگران بودن ، درب این مسجد تمام ایام سال بسته است و اطمینان دارم که اگر روزی باز شود و مسئولی برای استقبال و راهنمایی از بازدیدکنندگان در آن مستقر باشد مورد استفاده و بازدید بسیاری قرار خواهد گرفت.


برای دیدن آلبوم تصاویر اینجا کلیک کنید.


خوشبختانه تا به انتها کسی مزاحمتی در عکس برداری برایمان ایجاد نکرد و از آنجایی که سال 78 در جریان نمایشگاه «فاطمیون» با قسمت های مختلف این مسجد آشنا بودم فرصت را غنیمت شمردم . البته در انتها مسئول نمایشگاه کتابی که در حیات بیرونی مسجد دائر بود متوجه ما شد و با داد و بیداد کردن سعی در بیرون کردنمان داشت که با دعوت به آرامش وی جریان این عکس ها را گفتم و ماجرا بدون درگیری به پایان رسید.

امیدوارم مسئولین میراث فرهنگی فکری به حال کسانی که می خواهند به راحتی از این مسجد تاریخی شهرمان بازدید کنند بکنند .دوستان اگر از تصاویر استفاده می کنید رعایت حقوق مادی و معنوی تصویر بردار فراموش نشود.

نظرات (2)
1390/09/28 ساعت 19:36
لطفا نتایج آمار و جمعیت خویی اعلام اله یین
امتیاز: 0 0
1392/11/09 ساعت 14:28
پوریای ولی پهلوان خویی....: بخت آذر
خویی های باغیرت برای خواندن این مطلب به وبلاگ انایوردوم کلوانس خوی بروید : بخت آذر
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد