اولین جلسه مشترک ستاد انتخابات خوی با ستاد انتخابات استان

مفرد 1390/09/11 , ساعت 12:53 چاپ مطلب

شهر خوی xoy.ir خوی khoyli.com

اولین جلسه مشترک ستاد انتخابات خوی با اعضای ستاد انتخابات استان با حضور فرماندار خوی و مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری،مدیرکل فناوری و اطلاعات و معاون اداری مالی استانداری در فرمانداری خوی برگزار شد.

وبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - شهر خوی : به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، در این جلسه عماری فرماندار شهرستان ضمن معرفی اعضای ستاند انتخابات خوی گزارشی از عملکرد ستاد انتخابات شهرستان ارائه و مختصری از برنامه ریزی های انجام شده در خصوص انتخابات را بیان و اجمالاً فضای انتخاباتی شهرستان را ترسیم نمودند.
فرماندار خوی ضمن اعلام آمادگی مجموعه ستاد انتخابات شهرستان در برگزاری انتخاباتی به یاد ماندنی و باشکوه بر استفاده از تمام ظرفیت شهرستان در این انتخابات تأکید کرد.
علی نژاد مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری نیز ضمن قرائت حدیثی از پیامبر اعظم(ص) در ارتباط با پشتیبانی ایمان از علم ، بر توأم شدن دو مقوله تعهد و تخصص در برگزار کنندگان انتخابات تأکید و ضرورت ایجاد اعتماد مردم برای حضور هرچه با شکوهتر در انتخابات را خاطر نشان ساختند و با اشاره به لزوم عدم جانبداری در روند انتخابات افزودند ما برگزار کنندگان انتخابات نباید به خاطر دیگران آخرت خود را از دست بدهیم.
در ادامه بخشداران و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات شهرستان به ارائه گزارش حوزه مسؤولیت خود و بیان مسایل و مشکلات مربوط پرداختند. در این جلسه همچنین آقایان حاجی زاده کارشناس انتخابات و سهندی مدیرکل فناوری ،،جلیلی معاون اداری مالی استانداری و عبادی مسئول کمیته آموزش و حقوقی ستاد انتخابات استان نکات ضروری و راهنمایی های لازم را گوشزد نمودند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد