X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

قیمت جدید خرید شیر تعیین شد

مفرد 1390/09/04 , ساعت 23:04 چاپ مطلب
مدیرعامل اتحادیه لبنی گفت: در شصتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار قیمت خرید شیر از دامدار تا پایان سال حداکثر 600 تومان تعیین شد.

شیر xoy.ir وبلاگ خبری خویوبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - اقتصاد و هدفمندی: به گزارش خبرنگار ممجید علی‌داد در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: در جلسه کارگروه تنظیم بازار قیمت خرید شیر استاندارد حداکثر تا ۶۰۰ تومان تعیین شد.
مدیرعامل اتحادیه لبنی افزود: در این جلسه برای خرید شیر با بار میکروبی زیر یک هزار قیمت ۶۰۰ تومان، بار میکروبی زیر ۳۰۰ هزار به ۵۸0 تومان، بار میکروبی زیر ۵۰۰ هزار ۵۷۰ تومان، بار میکروبی زیر یک میلیون ۵۵۰ تومان و بار میکروبی یک الی ۵ میلیون ۵۳۰ تومان و بالاتر از ۵ میلیون ۵۰۰ تومان تعیین شد.
علی‌داد گفت: برای خرید شیر با بار میکروبی بالاتر از ۵ میلیون که خارج از استاندارد تلقی می‌شود نیاز به صدور گواهی دامپزشکی است.
مدیرعامل اتحادیه لبنی تصریح کرد:‌ در این جلسه مصوب شد کسانی که بالاتر از موارد تعیین شده شیر خام بفروشند تعزیراتی می‌شوند.
این تصمیم با حضور آقا محمدی معاون اقتصادی رحیمی،‌نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان و صنایع لبنی گرفته شد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد