حاصل انتخاب پیمانکاران رابطه مند + عکس

مفرد 1390/08/30 , ساعت 22:30 چاپ مطلب
حوادث xoy.ir وبلاگ خبری خوی
وقتی روابط جای ضوابط را می گیرد و نهادها به جای استفاده از حائزین شرایط از آشنایان خود استفاده می کنند غیر از آنچه در احداث ساختمان اداره تعاون خوی رخداد دور از تصور نیست. حال که این بار بخت با کارکنانی که قرار بود در این ساختمان کار کنند یار بود و قبل از اینکه بلای سرشان بیاید اسکلت ساختمان فرو ریخت.

وبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - حوادث : خوی آنلاین نوشت : ساختمان درحال اجداث اداره تعاون خوی نشست کرد. هنوز از تلفات جانی احتمالی این حادثه خبری مخابره نشده است . اما آنچه حائز اهمیت است نشست کردن ساختمان دولتی با ستون های بتونی است. حالا برای یافتن پاسخ سوالاتی از قبیل اشکال کار از کجا بوده ، دلیل این رخداد چیست، چرا نظارت کافی صورت نگرفته، اتمام پروژه چقدر به تاخیر افتاده و ضرر و زیان های این حادثه چقدر بوده و . . . باید منتظر توضیحات دستگاه های ذیربط باشیم.

اداره تعاون روستایی زیر مجموعه وزارت جهاد کشاورزی است و وظیفه آن نظارت و هدایت و ارشاد شرکت های تعاونی روستایی و کشاورزی است و در این راستا بر مجامع عمومی شرکت های تحت پوشش و عملیات های حسابداری آنها نظارت می کند.

این اداره در شهرستان خوی با شش نفر پرسنل در حال خدمات رسانی به کشاورزان منطقه است و هم اکنون علاوه بر اتحادیه مرغداران گوشتی شمال استان و یک اتحادیه روستایی، 17 شرکت تعاونی روستایی و 8 شرکت کشاورزی شهرستان خوی را تحت پوشش قرار داده است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد