X
تبلیغات
رایتل

احداث کارخانه سیمان 2000 تنی اولدوز خوی آغاز شد + عکس

مفرد 1390/08/23 , ساعت 20:56 چاپ مطلب
http://s1.picofile.com/file/6330258548/%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9_%D9%88_%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%86_%D8%AE%D9%88%DB%8C_xoy_ir_%D8%AE%D9%88%DB%8C_khoyli_com.jpg
درحالی که قبلاً مدیران و سرمایه گذاران کارخانه سیمان آذرآبادگان خوی خبر از آغاز کلنگ زنی فاز2 کارخانه می دادند ، امروز با حضور استاندار جلال زاده این اقدام بانام کارخانه سیمان اولدوز خوی و به صورت کارخانه ای مستقل (البته در جوار کارخانه سیمان آذرآبادگان) صورت گرفت.

خوی (xoy.ir و khoyli.com) - صنایع و معادن : ظرفیت تولید این کارخانه دوبرابر کارخانه سیمان آذرآبادگان خوی یعنی بیش از 2 میلیون تن در سال خواهد بود و مطالعات اولیه آن از سال گذشته آغاز شده است. اشتغالزایی پیش بینی شده 1000نفر به صورت مستقیم و 10هزار نفر به صورت غیرمستقیم خواهد بود. سرمایه گذاری پیش بینی شده برای احداث نیز 220میلیارد تومان است که از محل درآمدهای کارخانه سیمان آذرآبادگان خوی تامین خواهد شد.

دستگاه های این کارخانه همانند کارخانه سیمان آذرآبادگان ساخت کشور آلمان خواهند بود با این تفاوت که به دلیل تحریم های بین المللی شرکتی ترکیه ای تامین آنها را برعهده گرفته است.


قدردانی از سرمایه گذاری در شهر محرومی چون خوی و اشتغالزایی تا این حد در منطقه وظیفه ای است که مسئولین باید به عنوان خادمان مردم هرگز آن را فراموش نکنند و حداقل کاری که از دستشان برمی آید یعنی رفع موانع سر راه چنین سرمایه گذارانی که مخلصانه و با صداقت در راه پیشرفت و توسعه وطنشان تلاش می کنند را دریغ نکنند. درست است که سرمایه گذار در این بین از سود بی بهره نیست ولی این را فراموش نکنیم چه بسا مناطقی بهتر و مساعدتر از خوی برای سرمایه گذاری تا این حد. پس قطعاً بانیان امر خدمت به مردم شهر خود را نیز در وهله اول مد نظر داشته است.

موفقیت و پیروزی بانیان امر نه تنها آرزوی همه دلسوزان و دوستداران خوی و کشورمان است بلکه امید است بیش از پیش شاهد حضور سرمایه گذاران بومی در شهرمان باشیم.


احداث کارخانه سیمان 2000 تنی اولدوز خوی xoy.ir وبلاگ خبری خوی


احداث کارخانه سیمان 2000 تنی اولدوز خوی xoy.ir وبلاگ خبری خوی

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد