X
تبلیغات
رایتل

بی توجهی به رودخانه های مهم دشت خوی

مفرد 1390/07/25 , ساعت 15:36 چاپ مطلب

آذربایجان خوی xoy.ir وبلاگ خبری خوی

تازه گی ها ازروی پل خاتون یا پل قودوخ بوغان ( کنارکلینیک تامین اجتماعی) رد شده اید ؟؟؟؟

بی توجهی به رودخانه های مهم دشت خوی xoy.ir وبلاگ خبری خویوبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - آذربایجان خوی: 

آیا تا بحال اخطار و هشدارهای سازمانهای جهانی در مورد کمبود آب در جهان علی الخصوص در منطقه خاور میانه و کشور ایران را در چند سال آینده شنیده اید؟؟؟

راستی این ضرب المثل ترکی" موسلمانین سونچی عقلی منیم اولسون " را هم شنیده اید؟؟؟

مطمئنا هم شما بعنوان همشهری محترم ، هموطن عزیز و شما در مقام یک مسئول ، به نوعی مسئولیت دارید و مطمئنا اگر شما بخواهید برای مردم کاری بکنید همه از دولت گرفته تا اقشار مختلف مردم کمکتان خواند کرد مطمئنا خداوند هم شما را تنها نخواهد گذاشت. واین را هم مطمئن هستم که انسان همیشه فرصت و اقبال خدمت به مردم را پیدا نمی کند. بخدا هر وقت به هدررفت این آبها چشم می افتد نا خود آگاه گناه کفران نعمت الهی به ذهنم متبادر می شود.

من ازدرج فواید و تاثیرات بعدی ایجاد سد بر روی این آبها در منطقه و شهر و زندگی مردم صرفنظر می کنم و مطمئنم همه بهتر از من به این مسائل واقفند. ولی توجه شما را به خسارت سیلاب های خروشان این دو رودخانه معطوف می کنم و بس که حدود 4 میلیارد تومان در سال گذشته به کشاورزان و و باغداران و زمین های اطراف این رودخانه ها وارد شده که در جای خود هم جای تاسف دارد و هم جای تامل !!!!

با یک حساب سر انگشتی اگر از هر پنج 5 سال یک بار چنین خسارتی به منطقه وارد شود فکر می کنید در عرض چند سال هزینه حداقل احداث یک سد به هدر خواهد رفت. پس بایید قبل از فوت فرصت و تا وقتی امکان انجام کاری را داریم دست بکار شویم.


نویسنده: ولی مرادلو - khoyonline.com

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد