X
تبلیغات
رایتل
با عضویت در کانال تلگرام ما و شما از مطالب متنوع آن بهره مند شوید.  آمار وعده وعیدهای مسئولین به مردم خوی از شمارش خارج شده - وبلاگ خبری خوی
X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ خبری خوی

دستچین خبر و مطالب خواندنی از سراسر جهان , خبرهای آذربایجان , خبرهای خوی , ایران و جهان در وبلاگ خبر خوی , Xoyun Xəbər Veblogı

آمار وعده وعیدهای مسئولین به مردم خوی از شمارش خارج شده

شهر خوی xoy.ir خوی khoyli.com

یکی از القابی که قرن 21 به آن مشهور است قرن انفجار اطلاعات است. آنقدر حجم اطلاعات افزایش داشته است که متخصصان انفورماتیک در ذخیره و نگهداری این اطلاعات با مشکل مواجه شده اند.

آمار وعده وعیدهای مسئولین به مردم خوی از شمارش خارج شده xoy.ir وبلاگ خبری خویوبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - شهر خوی : حال با این حجم اطلاعات چه باید کرد. پیشنهاد های زیادی میشود ارائه داد. از پیش بینی وضعیت مالی بازار تا پیش بینی آب و هوا و خیلی چیز های دیگر.

یک پیشنهاد خوب هم می شود داد و آن رصد وعده های مسئولین برای اجرای پروژه های شهر خوی می باشد.وعده های بسیار جالب و در عین حال در همان روز مصاحبه مسکوت مانده است.

اگر در اینترنت جستجویی بکنید می توانید انواع وعده های عملی نشده را ببینید . از توسعه مقبره شمس تا وعده اتمام جاده خوی قطور تا اجرای مفاد خواهر خواندگی خوی و شیراز تا وعده جدید خواهر خواندگی خوی و نیشابور و قونیه!

با یک جستچو در اینترنت می توانید انواع مصاحبه های مسئولین شهری از رئیس شوارای شهر قبلی و فعلی تا فرماندار قبلی و فعلی تا رئیس اداره راه خوی و مدیرکل راه ترابری استان و مدیر اداره میراث فرهنگی و گردشگری و جهانگردی قبلی و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و جهانگردی قبلی و فعلی و نماینده شهرمان در مجلس شورای اسلامی را در موارد مختلف و پروژه های عمرانی و فرهنگی نمونه های زیادی پیدا کنید که این عزیزان بارها و بارها بر اجرای آنها تاکید داشته اند ولی اجرایی نشده است.

برای نمونه یک جستجو در مورد جاده خوی قطور در اینترنت و یا در مورد ایجاد یادمان شمس در سه راهی ایواوغلی و یا در مورد طرح ساماندهی و توسعه مقبره شمس تبریزی و یا در مورد و یا ایجاد پارک فناوری در خوی و یا احداث اردوگاه آموزش پرورش چایپاره و اختصاص بودجه به این طرح ها را انجام دهید و نتایج را ببینید .ما قضاوت را به خود شما که جستجو کردید و مصاحبه ها را خوانیدید می گذاریم.

آخر چقدر یک انسان توانایی دادن وعده هایی دارد که هیچ وقت اجرا نمی شوند. البته دیگر با این فراگیری اینترنت نمی توانند مصاحبه های خود را انکار کنند . البته خود این آقایان هم می توانند با انجام این جستجو مصاحبه های خود را با خبرگزاری ها پیدا و وعده های خود را بازخوانی نمایند که شاید حضور ذهنی از آنچه وعده دادند پیدا کنند.


khoyonline.com

تاریخ ارسال: 1390/07/25 ساعت 12:56 | نویسنده: Xoy Oğli | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد