X
تبلیغات
رایتل

3 کشته دیگر در مسیر خوی به تبریز

مفرد 1390/07/19 , ساعت 12:16 چاپ مطلب
آذربایجان خوی xoy.ir وبلاگ خبری خوی
خوی یکی از محرومترین شهرستان های کشور به لحاظ جاده سازی و راه سازی است و این کمبود به قیمت وقوع تلفات جانی ، مالی و کشته شدن مردم در مسیرهای دسترسی به آن منجر می شود.

وبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - آذربایجان خوی: مسیر باریک جاده دسترسی خوی به تبریز حد فاصل سه راهی ایواوغلی به طول 25 کیلومتر که شاهراه ارتباطی شهرها و روستاهای شمال استان با خوی و مرکز استان است یکی از پرترافیکترین مسیرهای خوی به شمار می رود. هرچند تعریض این مسیر یکی دو سالی است آغاز شده ولی همانند سایر پروژه های دولتی سطح این شهرستان با سرعت لاکپشتی شاید بیش از یک دهه و یا بیشتر هم به طول بیانجامد و در این مدت چقدر تلفات جانی و مالی خواهیم داشت خدا می داند ولی واقعیتی است که برای رفع آن اراده همه جانبه مسئولین را می خواهد چون با جان مردم این دیار سروکار دارد.

متاسفانه امروز واحد مرکزی خبر از یک تصادف که منجر به کشته شدن 3 نفر شد در این مسیر خبرداد.

این واحد خبری نوشته است : فرمانده پلیس راه خوی گفت: در اثر برخورد یک دستگاه وانت با خودروی پراید یک نفر از سرنشینان خودروی پراید در دم جان باخت و 2 نفر دیگر از سرنشینان آن پس از انتقال به بیمارستان به سبب شدت جراحات جان خود را از دست دادند . سرگرد حسین زاده انحراف به چپ وانت را عامل این تصادف اعلام کرد .

چندی قبل در همین مسیر تصادف دیگری منجر به کشته شدن افراد یک خانواده شده بود و معلوم نیست تا تکمیل تعریض این مسیر چقدر تلفات در پیش داشته باشیم.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد