برگزاری همایش مجریان و آمارگیران نفوس و مسکن خوی

مفرد 1390/07/19 , ساعت 11:45 چاپ مطلب
همایشات xoy.ir خوی khoyli.comمعاون سیاسی و اجتماعی فرماندار خوی گفت: بروزآوری اطلاعات ضامن توسعه و پیشرفت و توزیع عادلانه ثروت در جامعه است.

برگزاری همایش مجریان و آمارگیران نفوس و مسکن خوی xoy.ir وبلاگ خبری خویوبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - همایشات : به گزارش ایسنا، شرفخانی، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار خوی در همایش مجریان و آمارگیران نفوس و مسکن سال90 خوی اظهار کرد: با کسب آمار و اطلاعات دقیق از جامعه، دسترسی آسان به منابع و امکانات راحت‌تر و خدمات‌رسانی سریع‌تر می‌شود.

وی ضمن اشاره به اهمیت بروزآوری اطلاعات در جامعه آن را ضامن توسعه و پیشرفت و توزیع عادلانه ثروت در جامعه عنوان کرد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال جهاد اقتصادی اظهار کرد: در این سال وظیفه اصلی همگان، فعالیت و تلاش جهت رسیدن به وضعیت مطلوب است که این امر با مشارکت و مسئولیت عمومی مردم امکان‌پذیر است.

شرفخانی در ادامه افزود: در سرشماری امسال هدف استخراج دقیق آمار و بررسی شاخص‌های نظامند علمی جهت برنامه‌ریزی‌های بلند مدت در کشور است که در آن شاخص‌هایی چون مطالعات اجتماعی، بررسی تحولات جمعیتی، بررسی تحصیلات و نیروی انسانی، مسکن، شاخص‌های اقتصادی در اختیار برنامه‌ریزان و محققان و مسئولین کشور قرار خواهد گرفت .

او از مجریان این طرح عظیم ملی خواست نهایت دقت را در استخراج اطلاعات داشته باشند تا نتایج این طرح بتواند یکی از ابزارهای توسعه و رفع مشکلات جامعه مورد نظر مسئولین قرار گیرد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار خوی در خاتمه در مورد نحوه برخورد مجریان آمارگیری در رعایت اخلاق و رفتار مناسب با مردم تاکید کرد و از مردم خواست تا اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق در اختیار مجریان قرار دهند.

شایان ذکر است پس از اجرای مراحل اولیه، و تعیین مجریان آمارگیری، کلاس‌های توجیهی و آموزشی این طرح در خوی در حال برگزاری است و از روز دوم آبان ماه به مدت بیست روز اجرای این طرح ملی همزمان با سراسر کشور در خوی نیز آغاز می‌شود.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد