X
تبلیغات
رایتل

کیفیت بالای نان در شمال استان ؟!!

مفرد 1390/07/18 , ساعت 15:53 چاپ مطلب
آذربایجان خوی xoy.ir وبلاگ خبری خوی
مدیرشرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 آذربایجان غربی گفت: بازرسی‌های لازم در زمینه کیفیت نان در آذربایجان غربی انجام می‌گیرد.

کیفیت بالای نان در شمال استان ؟!! xoy.ir وبلاگ خبری خوی
وبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - آذربایجان خوی: هوشمند جوادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در سال جاری 102 مورد بازرسی کیفی و کمی و نمونه‌گیری و ارزیابی از کیفیت نان در سطح استان انجام گرفته است.
وی با اشاره به کیفیت نان تولیدی استان، تصریح کرد: اغلب نانوایی‌های استان با کیفیت بالا به پخت نان مشغول هستند.
این مسئول افزود: به طور میانگین نانوایی‌های آذربایجان غربی رتبه خوبی در زمینه کیفیت و کمیت پخت نان دارند به طوری‌ که امتیاز آذربایجان غربی از نظر کیفیت بالاتر از متوسط کشوری است.
جوادی با بیان اینکه باید مردم با نان مرغوب و کیفیت این نوع نان بیشتر آشنا شوند، بیان کرد: اطلاع‌رسانی به عموم مردم در زمینه کیفیت نان و مشخصات اصلی نان در آینده انجام می‌گیرد.
وی با اشاره به مولفه‌های مورد نظر در کیفیت نان، گفت: کیفیت نان ترکیبی از عوامل مختلف از مرحله تولید تا پخت نان است.
این مسئول اعلام کرد: کیفیت نان در شمال استان آذربایجان غربی به ویژه در شهرهای خوی و ماکو کیفیت بهتری دارد.
مدیرشرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 آذربایجان غربی ادامه داد: وجود تجهیزات مناسب، نیروی انسانی ماهر، فرآوری نگهداری و حفظ سالم و به موقع، هوادهی، نوع پخت و نگهداری در پخت نان در نانوایی‌ها نیز تاثیر مستقیمی دارد.
جوادی اعلام کرد: در شش ماه دوم امسال گندم با کیفیت در اختیار کارخانجات استان قرار می‌گیرد و در همین راستا در حال حاضر 20 هزار تن گندم مرغوب از استان‌های اردبیل و گلستان خریداری شده است و با گندم‌های استان مخلوط می‌شود تا بتوان آرد با کیفیت تولید کرد.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد