X
تبلیغات
رایتل

در عصر ارتباطات سایت های اطلاع رسانی خوی خواب تشریف دارند

مفرد 1390/07/15 , ساعت 23:17 چاپ مطلب
http://s1.picofile.com/avatar2009/Pictures/xoy.ir/%D8%B4%D9%85%D8%B3%20%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C/_kongere_89_s.jpg
روز گذشته همایش شمس تبریزی در جوار مقبره این عارف مشرق زمین در خوی برگزار شد . من هم تا آنجایی که از خبرگزاری ها می توانستم اخبار مربوطه را دستچین کرده و در وبلاگم گذاشتم.

وبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - کنگره شمس : البته چون در خوی نبودم موفق به تهیه خبر و عکس نشدم ولی امید این را داشتم که دوستان خبرنگار تصاویری از این همایش تهیه و در اخبارشان به خبرگزاری های تابعه شان می گذارند ولی دریغ از حتی یک عکس کوچک. بناچار از تصاویر قدیمی بهره بردم هرچند از اخبار مشخص شد که این همایش در حد و اندازه های همایش های سال های قبل نبود و در بعضی جاها کم و کاستی هایی داشت که می توان به نیمه کاره ماندن تکلیف خواهر خوانده شدن خوی و قونیه اشاره کرد .

البته از بانیان امر باید تشکر و قدردانی کرد که امسال هم نام خوی را بانام شمس تبریزی تیتر اول اخبار کردند ولی خب باید به فکر رفع نواقص بود .

http://s1.picofile.com/file/5735367680/_kongere_89.jpg

سایت های دولتی شهرمان از قبیل فرمانداری و شهرداری و حتی سایت وکیل مردم هم که در طول یکی دو روزه اخیر خواب تشریف داشتند البته سایت فرمانداری ویژه دو خبر تکراری روز گذشته بر روی خروجی خود داشته اما فراخوانی بوده که زمان آن روز آتی است ولی مدیر این سایت زحمت انتشار خبر همایش را به خودش نداده ، البته شاید این مراسم از نظر فرمانداری و شهرداری محترم به حساب نمی آمده که بخواهند خبری از آن در سایتشان منتشر کنند که در این صورت جای تاسف دارد دو سایت با پول مردم بنام خوی راه اندازی شده و افرادی برای انتشار اخبار در آن انتخاب شده اند که احتمالاً ماهانه حق و حقوقی از بیت المال از این بابت دریافت می کنند ولی از انتشار اخبار و تهیه عکس در حساسترین همایش سالانه که در خوی برگزار می شود در این سایت ها خبری نیست. البته احتمالاً آقایان فردا در حد چند سطر خبر کوتاهی از این مراسم بنویسند که مانند مثل معروف نوشتارو بعد از مرگ سهراب خواهد بود.

به نظر شما چقدر نسبت به وظایف باید بی خیال و بی تفاوت باشیم ؟ 

نظرات (2)
1390/07/16 ساعت 16:22
بر ماست که بر ماست!!!!!!!!!!!!!!1
ما توی شهر خودمون با خودمون مشکل داریم اونوقت تمامی عوامل عقب ماندگی خوی رو بر گردن مرکز استانی ها می اندازیم.
امتیاز: 0 0
1390/07/17 ساعت 15:42
من خودم تو اون مرایم عکاس بودم
به خیلی از سایت ها و خبرگزاری ها عکس هارو فرستادم
ولی متاسفانه انگار خوی وجود نداره
ایمیل تون رو بدین به شما هم می فرستم
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد