X
تبلیغات
رایتل

راه اندازی سیستم روشنایی اصلی ترین بزرگراه شمال استان

مفرد 1390/07/05 , ساعت 23:22 چاپ مطلب
آذربایجان خوی xoy.ir وبلاگ خبری خویرئیس اداره راه و ترابری سلماس از راه اندازی سیستم روشنایی بزرگراه سلماس- صوفیان و بزرگراه خان تختی- سلماس در شمال آذربایجان غربی خبر داد.

راه اندازی سیستم روشنایی اصلی ترین بزرگراه شمال استان xoy.ir وبلاگ خبری خویوبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com) - آذربایجان خوی:  به گزارش خبرنگار مهر، مقصود جلفایی صبح دوشنبه در نشست مشترک تجزیه و تحلیل تصادفات برون شهری شهرستان سلماس با اشاره به اینکه راه اندازی سیستم روشنایی بزرگراه سلماس- صوفیان و بزرگراه خان تختی- سلماس از مصوبات آخرین نشست شورای برنامه ریزی بود، افزود: سیستم روشنایی این دو محور که اصلی ترین بزرگراه شمال استان بوده به منظور ایمن سازی و کاهش سوانح جاده ای و برابر با استانداردهای جهانی طراحی شده است.

وی همچنین از راه اندازی سیستم روشنایی محور تازه شهر خبر داد و با بیان اینکه سیستم روشنایی محدوده منطقه مسکونی درشک که در حاشیه محور ورودی شهرستان سلماس قرار دارد، به زودی راه اندازی می شود، اظهار داشت: مجوزهای لازم برای برخورد با متجاوزان به حریم محور ورودی شهرستان سلماس در منطقه مسکونی درشک اخذ شده است.

رئیس اداره راه و ترابری سلماس همچنین در خصوص پاکسازی میادین ورودی شهرستان سلماس، خاطر نشان کرد: راهداران نسبت به جمع آوری ضایعات آهن آلات و نخاله های ساختمانی در محورهای ورودی این شهرستان اقدام کرده و با متجاوزان به حریم جاده ها برخورد کردند.

جلفایی در ادامه اجرای عملیات جدول گذاری و جداسازی مسیر رفت و برگشت در بزرگراه سلماس- صوفیان را در ایمن سازی این محور بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: این عملیات راهداری با اعتبار اولیه 620 میلیون ریال در دست اجرا است.

این مسئول در ادامه سخان خود اظهار داشت: به کارگیری طرح های کارآمد در راستای استاندارد سازی جاده ها و تحقق آرامش خاطر در سفرها باید با همکاری کاربران جاده ها، پلیس راه و دیگر زیر مجموعه های حوزه حمل و نقل انجام گیرد.

نشست مشترک تجزیه و تحلیل تصادفات برون شهری با حضور فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده پلیس راه و رئیس اداره راه و ترابری شهرستان سلماس و با هدف بررسی مشکلات راههای ارتباطی منطقه برگزار شد.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد