X
تبلیغات
رایتل

وقتی عالیترین مقام اجرایی استان در حق خوی اجحاف می کند

مفرد 1390/06/30 , ساعت 12:59 چاپ مطلب
پی بردن به اینکه یک مدیر در جهت پیشبرد پروژهایی که زیر نظر وی می باشد چقدر اهتمام دارد و در اجرا و پیگیری روی کدام پروژه ها زوم کرده است یا با کدامیک را با نا مهربانی رفتار می کند بسیار ساده و سهل است. طرز تلقی مدیر ارشد یک سازمان نیز به هر نحو باشد به همان صورت در زیر سیستم ها و پرسنل آن سازمان رخنه خواهد کرد و خواسته و یا ناخواسته پروژه هایی که دردانه مدیران می باشد پیشرفت و پروژه ناتنی مدیران با رکود مواجه خواهد شد.

وبلاگ خبری خوی (xoy.ir و khoyli.com)  - رازی - KapiKoy : طرز تلقی مدیر ارشد یک سازمان نیز به هر نحو باشد به همان صورت در زیر سیستم ها و پرسنل آن سازمان رخنه خواهد کرد و خواسته و یا ناخواسته پروژه هایی که دردانه مدیران می باشد پیشرفت و پروژه ناتنی مدیران با رکود مواجه خواهد شد.

قضیه فوق را در پروژه مرز رازی وضوح می توان لمس کرد. پروژه ای که ایران را به ترکیه و اروپا نزدیک تر و زمان مسافرات را کمتر خواهد کرد و مورد توجه بسیار شدید طرف ترک نیز واقع شده مسکوت مانده و فقط به خاطر اینکه جای حرفی نباشد چند ساعتی مرز باز و در چند جای جاده کارگاه هایی مشغول به کار هستند. قول های مساعد مسئولین شهرستانی ، استانی و کشوری مبنی بر تکمیل پروژه از 24 ساعته کردن مرز تا اتمام جاده خوی – قطور تا آخر شهریور ماه بیشتر شبیه یک سریالی شده است که مأموریت آن سرگرم کردن مردم و علاقه مندان می باشد.

چند روز پیش هم استاندار محترم در دیدار با سرکنسول جدید جمهوری ترکیه در ارومیه شرایط لازم برای توسعه روابط میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه فراهم دانسته و نقش موثر آذربایجان غربی در توسعه روابط میان دو کشور را یادآور شد و گفت: برگزاری اجلاس همکاری های مشترک مرزی در ارومیه و وان، برگزاری اجلاس وزرای امور خارجه ایران، ترکیه و جمهوری آذربایجان در ارومیه، سفر مقامات عالی آذربایجان غربی به استانهای همجوار ترکیه، سفر هیات عالی تجاری آذربایجان غربی به ارزروم و ترابوزان ترکیه گوشه ای اقدامات انجام شده در استان آذربایجان غربی در جهت توسعه روابط است.

وی اظهار کرد: به رغم تلاش های صورت گرفته، کمبود تجهیزات و امکانات و همچنین کم بودن نیروی انسانی از سوی کشور ترکیه در مرزهای سرو و بازرگان ، سبب کندی در مبادلات تجاری و نارضایتی تجار و بازرگانان شده است (متن خبر اینجا).

از همین بخش صحبت های آقای استاندار ناتنی بودن پروژه مرز رازی مشخص می باشد و آقای استاندار کلا یادشان رفته است که مرز رازی نیز در استان وجود دارد و نزدیک ترین راه رسیدن به ترکیه این مرز و جاده می باشد و در توسعه روابط الویت همیشه در توسعه و تسهیل راه های مواصلاتی فی مابین می باشد.

با توجه به آمار رسمی گمرک رازی در این 4 ماه که از افتتاح کذشته است 43000 مسافر و 22000 هزار ماشین سواری از این مرز رفت و آمد داشته اند و این نشان دهنده نقش بالقوه مرز رازی در توسعه روابط ایران و ترکیه می باشد ولی دریغ از اهتمام مسئولین برای اتمام جاده و تجهیز این مرز.

آقای استاندار شواهد بر این است که این پروژه برای شما ناتنی تلقی شده ولی اگر اینطور نیست ما منتظر عمل شما در اتمام به موقع این پروژه هستیم.


khoyonline.com

نظرات (2)
1390/07/03 ساعت 01:19
از مدیر سایت به خاطر آگاهی دادن ظرافتمندانه شان از چپاول ارومیه بسیا بسیار تشکر می کنم-و دیگر اینکه می خواستم تقاضا کنم از آقای فهمی مدیر سایت ظلم ها و مدارکی از آن ها را که مقامات استانی از اول تا کنون در حق خوی روا داشته اند را در یک موضوع جداگانه به نام ظلم و ارتباط آن با استان شدن خوی را در سایت قرار بدهید تا نه تنها این آگاهی در استان بلکه در کل کشور ایجاد بشود و جرقه ای باشد برای تحت فشار قراردادن مقامات دولتی و ضرورت ایجاد استان سرافراز خوی.ان شاالله
امتیاز: 0 0
1390/08/12 ساعت 00:41
این که از اول مشخص هست هنوز بین ما اتحادی وجود نداره
همیشه کوتاه فکر می کنیم فکر این هستیم فقط شهر ما یعنی زادگاهمان پیشرفت کنه نه شهرهای همجوار که تشکیل دهنده استان ماست و تمامی استانها تشکیل دهنده کشور، پس تا آنجا که ما (مسئولین و مردمان) در این افکار باشند مساوی هست با جهان سومی و بیکاری بیشترو رشد پایین اقتصاد
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد